KÖZELBEN

IMG 8285

Hagyomány, elfogadás, együttműködés, támogatás – e néhány szó jellemzi leginkább a március 2-án megrendezésre került családi estet Szőcsényben. A Széchenyi Zsigmond Mezőgazdasági Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium az idén a tavaszvárás jegyében szervezte meg a nagy hagyománynak örvendő iskolai bálját.

 

A rendezvény teljes bevétele közvetve az Erdészeti Szakoktatásért Közalapítványhoz, közvetlenül pedig iskolánk tanulóihoz kerül; hiszen a hátrányos helyzetű tanulók szociális ösztöndíjára, a kiemelkedő szorgalommal bíró tanulóknak tanulmányi ösztöndíjra, a legkiválóbb tanulók részére iskolai emlékplakettre, jutalomkönyvekre és korszerű tantermek kialakítására fordítja a Közalapítvány a befolyt összeget.

 

A nemes cél érdekében kértünk és kaptunk felajánlásokat, amelyeket megköszönni szinte lehetetlen is. Én most mégis megpróbálom: „Bármire képes vagy. Ezt ne felejtsd el! Mindenki tud valamit, amit Ő tud a világon a legjobban.” Azok a felajánlásokat tevő kollégák, barátok, ismerősök, családtagok, vállalkozók, intézmények, szervezetek, ma ezt tudták a világon legjobban: segítettek, támogattak.

 

A nagyon jó hangulatú rendezvényt Tóth Krisztina igazgatóhelyettes asszony nyitotta meg, majd a nyitótánc következett, amelyet iskolánk tanulói adtak elő. A bécsi keringő megalapozta az est hangulatát. Igazi színfoltjává váltak az estnek. Utána nagyon finom vacsorát fogyaszthattak el a vendégek, amelyet iskolánk dolgozói készítettek és tálaltak fel. A barátságos környezet, a jó zene elővételezte már a jó hangulatot is.

 

A talpalávalót, a jóízű beszélgetéseket a várva várt tombolahúzás követte. Hihetetlen nyeremények, rengeteg megvásárolt tombola, sok-sok örömteli arc, megnyert ajándékokkal teli asztalok. Ez a látvány mindent elmond. Köszönet minden kedves szervezőnek, segítőnek és támogatónak! Nagy szeretettel várunk mindenkit a következő családi estre, hiszen ami jó, azt meg kell ismételni!

 

Írta: Kisgyura Brigitta
Fotó: Treer Ferenc

 

Akik nélkül a családi est, nem lehetett volna olyan, amilyennek elképzeltük! Támogatóinkat szeretném felsorolni:

 

Andreas Stihl Kereskedelmi Kft.; Autósbolt – Kovács Antal; Bácsics Gábor; Balatonberényért Egyesület; Bartis Ékszer; Béres István agrár-vállalkozó; Bognár Katalin kozmetikus; Bognár Mónika manikűr; Budmil Sport –Ballér Erika; Centrál Fotó –Horváth Krisztián; Csizmadia Edina gyógymasszőr; Conti- Livello Kft. Nagykanizsa – Toperczer Zsolt; Déghy Bt; Dóra Barkács; Drogerie Markt Európa Pék Kft.; Ezerszirom Virágbolt – Lakatos Bernadett; Fándli Péter; Gaála Bútor; Gigi Kozmetikai Szalon Balatonkeresztúr- Varga Anita;Ginko Faiskola – Palacskó Anita; Gyöngy-Ház Ajándék Divatékszer; Halker Kft.Hans Pausch Hungária Kft.; Hársfa Patika; Husqvarna Magyarország Kft.; Huszti Gábor; Hügli Food Élelmiszeripari Kft. Kati Bags - Kása Tiborné; Keresztúri Kertészet – Gaál Győző; Kiss Vince; Kovács Fotó; Kovácsné Hajdú Adrienn; Kwizda Agro Kft.; Lóki Csárda; Marcali Agro Kft – Varga László; Marcali Takács Sütöde Kft.; Marcali Városi Fürdő és Szabadidőközpont;Marcello Pizzéria; Marylla Bőrdíszműgyártó és Kereskedelmi Kft.; Meiszterics Jánosné tógazda; Mini Vital; Nemesvid Község Önkormányzata; Nemzeti Agrárgazdasági Kamara; Novomar Ker. Kft. – Lastovics Géza; OTP Bank Marcali Fiókja; Perfecto Divatüzlet; Pintér Autósbolt; Piton Díszállat Kereskedés; Random Bistro; Sió – Friss Kft.; Szántó Virágkereskedés – Szántó György; Szofi Virágműhely; Tanai Bernadett; Természetbarát munkaközösség – Széchenyi Zsigmond Mezőgazdasági Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium; Várkapu ABC Balatonmáriafürdő – Szecsődi László; Vera Esküvői Ruhakölcsönző; Verda Autósbolt; Z+D Nagykereskedelmi és Diszkont Kft.; Zsand’ Arts – Kőszegi Zsanett; Zsiga-Szeró Kerékpár Szaküzlet és Szerviz; Zsit – Fa Kft.- Kaszás Tamás, Claessens Group – és nem utolsó sorban tanulók, szülők, kollégák.

 

A galériához kattintson a képre!

 

A galériához kattintson a képre!

 

A galériához kattintson a képre!

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.