SPORT

IMG 20180616 102944

Ma rendezte a Marcali VSZSE kosárlabda szakosztálya szezonzáró bajnokságát a Városi Sportcsarnokban utánpótlás sportolói részére.

w034

2018. június 9-10-én Ausztria fővárosába, Bécsbe utazott az MVSZSE Küzdősport Szakosztályának hat sportolója. A hagyományosan megrendezésre kerülő kétnapos versenyen új versenyszámban is bemutatkoztak a marcaliak.

fogatVasárnap volt Somogy megyei kettesfogat hajtó bajnokság második fordulója Siófokon, ahol akadályhajtásban Magyar Zoltán 1, Bogyó Rodrigó 8, Kézsmárki Sándor 13. helyezést szerezte meg.

Vadászhajtásban Magyar Milán 3, Kézsmárki Sándor 7, Bogyó Rodrigó 10. helyen végzett. Gratulálok!

IMG 20180610 172912

Vasárnap, június 10-én rendezték meg Budapesten a Suli Íjász Bajnokság országos döntőjét. A versenyen az vehetett részt, aki a régiós selejtezők legalább egyikén már bizonyított. A selejtezőkön elért legjobb eredmény és az országos döntőn lőtt pontok összesítése adta a végeredményt.

DSC04560

A Somogy megyei ifjúsági grand prix versenysorozat 4.fordulója volt Kéthelyen. 80 fő ült asztalhoz hogy megmérkőzzenek a kupákért és érmekért a kéthelyi művelődési házban.

betti lead

Bizony manapság csak ritkán van alkalom személyesen beszélgetni Kuti Bettinával, az egyik "Fuisz lánnyal" a tanár úr csapatából. Betti nem maradt Marcaliban játékosként, hanem a Nemzeti Kézilabda Akadémiát választotta. Jól tette, hiszen sokszoros serdülő, ifi és junior válogatott, Európa-bajnoki bronzérmes és tagja volt a VB 5. helyezett csapatnak. Kétszer nyert ifi bajnokságot, kétszer junior bajnokságot, tagja volt a NEKA felnőtt NB2-es bajnokcsapatnak, és az NB1/B felnőttben pedig ezüst- és bronzérmes. NB I.-es pályafutását az MTK nál kezdte.

DSC 2920

Mondhatom nagyszerűen kezdődött a 2017/18-as bajnokság, mert ugyan kikaptuk ez első mérkőzésünkön hazai pályán egy góllal, de a következő mérkőzéseinket magabiztosan nyertük.

34725771 lead

A Diákolimpia versenyrendszerében csak a II. korcsoporttól vannak versenyek. De, hogy a fiatalabbak se maradjanak megmérettetés nélkül, a Marcali Noszlopy és Mikszáth iskolák házi versenyt szerveznek a gyerekeknek. A ma lezajlott verseny is hatalmas küzdelmet hozott. Eredmények és képek a belső oldalon.

foci lead

Áprilisban hazai pályán egy 1-10 vereségbe futottunk be a bajnokságban negyedik Balatonszentgyörgy ellen. Tegnap kiköszörülték a csorbát a fiúk és idegenben győztek két góllal. Gratulálok! Van még hátra néhány meccs közte a Balatonlellének is. Ha győznek akkor harmadikak, ha vesztenek akkor másodikak vagyunk a bajnokságban!

eb003

2018. május 31-én utazott el a Magyar Ju-Jitsu Válogatott Lengyelországba, ahol az idei Felnőtt és Mester kategóriákban léptek tatamira Európa (és Izrael) „jitsukái”. Gliwicében rendezett három napos versenyen a nemzeti kvalifikáció alapján összeállított válogatottunk vett részt.

31493232 1888906204476447 7791106391892033536 n

Két helyszínen és két sportágban is helyt állt a múlt héten az MBÚSZ SE csapata. Úszásban Tasnádi Martin vett részt Hódmezővásárhelyen az Ifjúsági Országos Bajnokságon, amely a nála egy illetve két évvel idősebb úszók bajnoksága.

DSC 3208

Vasárnap délelőtt Ajkán került megrendezésre a tavasz hatodik, egyben a szezon utolsó Régiós Kiemelt "B" Bozsik Tornája az U11-es, és az U13-as korosztályok részére Ajka, Celldömölk, Devecser, Marcali, Sárvár, és a Szombathelyi Haladás korosztályos csapatai részvételével.

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!

Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.