SPORT

DSC 0959

Egyesületünk, csapatai révén hat bajnokin, és egy tornán érdekelt az április végi-május elsejei hosszú hétvégén.

DSCN2299

Ma délután rendezték meg Marcaliban a IV. korcsoportos Atlétika Diákolimpia körzeti döntőjét, a Kozma Andor utcai sporttelepen.

P1220819

2018. 04. 23-24-én rendezték Kaposváron, az V-VI. korcsoportos Atlétika Diákolimpia Megyei Döntőjét. A Marcali Berzsenyi Dániel Gimnázium tanulói 5 arany, 2 ezüst és 9 bronz érmet nyertek. Felkészítő tanár: Várfalviné Laczó Tímea Gratulálok!

m001 lead

2018. április 21-22-én Szlovéniában egyedül képviselte hazánkat az MVSZSE Küzdősport Szakosztálya a XIV. Maribor Open nemzetközi bajnokságon. Magyarországgal együtt 10 ország versenyzői léptek tatamira a kétnapos versenyen.

IMG 20180513 135804

Ma Barcson volt az I. korcsoportos Labdarúgó Diákolimpia Megyei Döntője. Marcali megnyerte a megyei döntőt és bejutott az Országos Döntőbe amelyet május 11–13. között rendeznek Békéscsabán. Gratulálok!

DSCN2246

Ma volt a III. korcsoportos atlétika diákolimpia kerületi döntője Marcaliban a Kozma Andor utcai sporttelepen.

29594972 lead

Két helyszínen versenyzett a hétvégén az MBÚSZ SE csapata. Szombaton, Kaposváron vettünk részt az MCM-DIAMANT Kupa elnevezésű uszonyosúszó versenyen, míg vasárnap Tasnádi Martin képviselt minket az 12 + elnevezésű úszóverseny második fordulóján.

kezilabda

Pilisvörösvári KSK - Marcali VSZSE 28-26 (19-12), a bajnokságban a 11. helyre került győzelmével a vendéglátó Pilisvörösvár. Nekünk nem sikerült a győzelem, továbbra is 4 pontunk van, és három mérkőzésünk van hátra. Itthon a Nagyatád (6.) és a Mohács (8.) , idegenben a NEKA (2.) mi a 13. helyen állunk.

DSC 2575

Márciusban már a hónap játékosa volt Zoli, de tesz róla hogy áprilisban is versenyben legyen! Gratulálok és természetesen csapattársainak, edzőjének is mert a Marcali VFC U14 korosztályos csapata továbbra is hibátlan teljesítménnyel a dobogó legtetején! Ma délelőtt Balatonszárszó kapott 9 gólt hazai pályán amire csak 1 góllal tudott válaszolni.

P1220387

Tegnap délután a Nagyatád serdülő és ifi csapata látogatott el Marcaliba az NBI/B -s utánpótlás bajnokság soros fordulójára. Sajnos mind a két korosztályuk legyőzte a csapatainkat.

DSCF4434

A regionális bajnokság 3. utolsó fordulójára került sor Kozármislenyben. A Marcali VSZSE színeiben induló mikszáthos 1. és 2. osztályosok csakúgy, mint a korábbi fordulókban megnyerték a saját korosztályuk versenyét pécsi, kaposvári, kozármislenyi csapatokkal szemben.

foci lead

Kadarkúton jártak futballistáink. Az U19 uajbb győzelemmel örvendeztetett meg minket most 0-6 arányban győzött a vendéglátók ellen. Sajnos a felnőtt csapatunknak nem sikerült és a második félidőben kaptt góllal vereséget szenvedtek.

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!

Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.