SPORT

DSC 2920

Véget ért az ifjúsági bajnokság őszi szezonja, csapatunk a Dél-nyugati csoportban az 7. helyen zárta a szezont. 2 győzelem, 2 döntetlen, 6 vereség, 6 pont. Ez a hivatalos eredmény, de hát volt legalább 3 meccsetek, amit megnyerhettetek volna és akkor minimum 10 pontotok van, ami szerintem inkább reális teljesítmény.

48426518 293438698044313 lead

Földvár Kupa Ifjúsági Sakkversenyen vettünk részt a kéthelyi fiatalokkal. 13 fővel érkeztünk és egy kivételével mindenki legalább oklevéllel térhetet haza. Csegzi Milán hatodik, Takács Soma ötödik és Tamás Zsófia és Tamás Bálint a negyedik helyezésig jutott.

20181216 185426

A Siófoki Budoka SE 2018.12.16-án 25. alkalommal szervezte meg a Regionális Mikulás Kupa karate versenyt, melyen az idei évben a siófoki, enyingi, balatonvilágosi, kaposvári és marcali klubok 44 karatékája vett részt. Klubunkat Gallyas Ákos László, Zsiborás Dominik, Szép Noémi, és Virág Boglárka Csenge képviselte.

received 768691603514372

Nagyszerű évzáró győzelmeket szereztek a héten kadett kosarasaink. Előbb hazai pályán a Dombóvár majd idegenben a Kanizsa csapatát verték magabiztosan. Mindkét mérkőzésen jó védekezést, lepattanózást tudott magáénak a csapat.

mb002 lead

Az év utolsó ju-jitsu versenyét rendezte meg a Magyar Sport Ju-Jitsu Szakszövetség 2018. december 8-án, Gödöllőn. A bajnoki döntőre 23 egyesületből 200 feletti nevezés érkezett.

IMG 20181116 203433

Nehezen kezdett bemelegedni a csapat, védekezésben nagyon puhák voltunk az első negyedben. A félidő után aztán sikerült energiákat tennünk a védekezésbe melyekből szerzett labda és könnyű kosarak lettek.

DSC05363

Szombaton Siófokon játszott U 14-es kosárlabda csapatunk. Négy sérültünk mellett Nagy Bence megbetegedett, így a célunk a tisztes helytállás volt, melyet a fiúk Varga Dominik, Pusztai Levente, és Börczi Barna vezetésével meg is valósítottak. Sajnos két vereség lett az eredmény, de küzdeni tudásban többen jelesre vizsgáztak.

47580174 2004883959605267 lead

Versenyekben gazdag a decemberi hónap a NivoMed Egyesületben úszó gyerekeknek, vagyis akik nagyobb a Magyar Úszó Szövetség által rendezett versenyeken is részt vesznek.

P1300627

Ma délután a PEAC kérésére előrehozott, és pályaválasztási jogot cserélt, mérkőzésen búcsúzott a hétköznap is szép számban megjelent szurkolóktól az őszi szezon végén a Marcali VSZSE.

DSC05950

Rozsnyai Mátyás Emlékverseny 2. fordulójára utaztunk tamásiba. Négy csoportban és a csapatversenyben is érdekelve voltunk. A felnőttek mezőnyében Pálfi Péter második,Takács András harmadik helyen végzett.

taki01

2018 december 01. A G4 Grappling Liga 2018-2019-es évadának harmadik fordulóját rendezte meg a Magyar Grappling Szövetség Szegeden. Az MVSZSE Küzdősport Szakosztályát Takács Gergő képviselte. Gergő két versenyszámban indult.

47396854 2068557686752570 6774515820799197184 n

A Marcali VSZSE két, U9-es leány kézilabdacsapata tegnap az Országos Kisiskolásbajnokságban Kozármislenyben mérkőzött. Pék Petra és Huszár Hajnalka tanítványai mindegyik mérkőzésüket megnyerték Marcali VSZSE II- Mohácsi TE 1888 II11:1. Marcali VSZSE II – Komló Sport KC I10:9. Marcali VSZSE I –Hegyhát KSE 9-8. Marcali VSZSE I – Harkányfürdő SE 10-9. Gratulálok!

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!

Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.