SPORT

Egy csere játékossal utaztunk ma Szombathelyre. A csapatot az elmúlt időszakban példátlan kezilabdasérüléshullám gyötri ... Megpróbálom felsorolni a sérültjeinket ... Dombóvári Dóra, Gergő Virág, Jancsek Zsófia, Mezőfi Brigitta, Novográdecz Glória, Szecsődi Laura. A serdülőből játszott már a juniorban a Meme (Dudás Emese) ő is sérült. Ráadásul útközben a Balogh Piroska rosszul lett, be kellett menni Zalaegerszegre a kórházba. Szerencsére nincs nagyobb baj, - és ez a legfontosabb! -. de késve érkezett a csapat a mérkőzésre.

Bán-Farkas Dorottya, Bárczi Kata, Horváth Mirella, Horváth Zsanett, Kuti Bettina, Pamuki Alexa, Sárfi Anett, Szabó Eszter, Telkes Rebeka volt ma „harcképes" tehát 2 kapus és 7 mezőnyjátékos ... Meccsközben – az első félidőben -, megsérült az Ali (Pamuki Alexa) de tovább játszott Félidei eredmény 14:9 a Haladásnak. A második félidőben nem sikerült behozni a hátrányt ... kikaptunk.

Balogh Bea nyilatkozata:
Hét olyan játékosom volt, akit pályára tudtam küldeni a mezőnyjátékosokat tekintve. Ez a hét ember mindenképen dicséretet érdemel, ahogy végig küzdötték a mérkőzést. Az első félidő közepéig jól tartottuk magunkat, de a félidő végén már érezhető volt, hogy elfáradtunk. Sok ziccert hagytunk ki, egymást bizonytalanították el a lányok azzal, hogy teljes ziccerek maradtak ki, és ezzel egy kicsit a kelleténél jobban kezdtük „tisztelni" a kapust. Ha a helyzeteinket belőjük, akkor meglett volna a félidő.

A második félidőben pedig egyre jobban kiütközött, hogy olyan posztokon voltak kénytelenek játszani a lányok, ami szokatlan volt számukra. Ennek ellenére tényleg mindenki próbálta kihozni magából a maximumot. Én ezért a teljesítményért csak dicsérni tudom őket. A Bárczi Kata mindenképen kiemelkedett újra, megint nagyon eredményes volt 11 gólt dobott, azt gondolom ez önmagáért beszél. A Kuti Bettit megfogták a második félidőben, ezzel ő is kizáródott valamennyire a játékból.

Nagyon sajnálom ezt a mérkőzést, mert azt hiszem, ha a teljes kerettel vagyunk itt akkor ez egy sima győzelem nekünk, de ha például a Lara (Szecsődi Laura) harcképes, akkor is más lett volna az eredmény.

Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /home/httpd/www/marcaliportal.hu/html/galeriak/2013/2013-10-20-15-57-46

Navigáció a nyilakkal lehetséges, illetve a galéria automatikusan töltődik a lejátszás gombra kattintva. Nagyobb méret jobb egérgomb ... megnyitás új lapon.

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!

Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.