×

Értesítés

There is no category chosen or category doesn't contain any items

P1250486

Szombaton elkezdődik a női kézilabda bajnokság az NB2 Dél-Nyugati csoportjában. Városunk csapata a Marcali VSZSE az elmúlt szezonban még az NB1/B -ben játszott de kiesett. Hazai pályán kezdünk.

Az újjászervezett csapatunk az elmúlt hetekben készült az új szezonra több edzőmérkőzéssel és a szerdai Magyar Kupa mérkőzéssel. A mérkőzések alapján elmondható, hogy sikerült egy jó csapatot „összerakni” a bajnokság kezdetére.

Vendégeink 2017 -ben kiváltak a Veszprémi Egyetem SC kötelékeiből, és új néven, Veszprém Pannon SE-ként igyekeznek megfelelni a különböző kihívásoknak. Az első NB2 -es szezonjukban az Észak-Nyugati csoportba voltak besorolva, és ott a negyedik helyen zártak, egy ponttal megelőzve a Győr harmadik csapatát. (Bajnok a Mosonszolnok, második a Nemesvámos - ők is a mi csoportunkban játszanak ebben a szezonban! - harmadik a Sárvár.)

Nem ismerjük a csapatot, sajnos videó sincs róluk - az NB2 -ben nem kötelező a felvétel - de egy meccsüket sikerült megnéznie Balogh Piroskának, egy csurgói felkészülési tornán. 27:17 arányban kikaptak a Csurgótól. Persze a meccs még a felkészülési időszakban volt! Nem lehetünk elbizakodottak!

A program délután háromkor az ifi csapatok mérkőzésével kezdődik, és este ötkor lesz a felnőtt meccs. Jöjjenek és szurkoljanak mind a két csapatunknak! Bízzunk a sikeres kezdésben! Hajrá VSZSE!

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!

Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.