VÁROSUNK

DSCN5439

A kerékpározás iskolai népszerűsítését célzó rendezvény valósult ma meg iskolánkban a városi szabadidő és sportpályázat keretében. Sok diák érkezett ezen a napon kerékpárral autó helyett ezzel megmozgatva saját szüleiket is.

 

Az alsósok egy kisebb ügyességi pályán próbálhatták ki magukat, amelyben többek között szlalomozni, tárgyat vinni, sávot váltaniuk kellett időre. A nagyobbaknak egy tereppályán kellett kerekezniük az iskola udvarán ahol emelkedő, lejtő és éles kanyarvétel is színesítette a távot.

 

A verseny jó hangulatban, balesetmentesen telt. Eredményhirdetés és jutalmazás a keddi iskolai hirdetésen lesz. Külön köszönet a Zsiga-Szerónak a segítségért, a jelzőszalagokért és a plusz felajánlásért.

 

A galériához kattintson a képre!

 

A galériához kattintson a képre!

 

A galériához kattintson a képre!

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.