VÁROSUNK

P1200190

Zenés kiállítás-megnyitóval indult a tanév a Talentum Ház-ban szerdán este. Fülöp Szabolcs, igazgatóhelyettes köszöntötte az Overtones Művészeti Iskola diákjat, szülőket, érdeklődőket.

 

Elmondta, hogy ettől a tanévtől már képzőművészetet, valamint zongorát is tanulhatnak a diákok. A kiállítás a lelkes induló csapat hangszerek ihlette első alkotásaiból, valamint Németh Csongor tanár úr munkáiból nyílt.

 

Szinte az összes iskolánkban tanulható hangszer megszólalt. Egy latin-amerikai hangulatú gitárduó után a növendékzenekar - klarinét, fuvola, furulya, szintetizátor és gitár - mutatkozott be. Bodnár Sándorné, Csámer Zoltán és Fülöp Szabolcs növendékei.

 

Megismerkedhettünk a tanári kar legújabb tagjával, Polster Ildikóval, aki zongorát, szintetizátor és szolfézst fog tanítani az iskolában. Az este kötetlen hangulatban folytatódott, Németh Csongor és növendékei birtokba vették a képzőművészeti tantermet, új beiratkozókat rendezvényünkön is köszönthettünk.

 

Sikeres, élményekben gazdag tanévet kívánunk növendékeinknek, új diákjainkat köszöntjük az Overtonesban.

 

A jelentkezőket zenei és képzőművészeti képzéseinkre továbbra is várjuk.

 

Képek: Sárfi Anett

 

A galériához kattintson a képre!

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.