VÁROSUNK

oklevél átv

2017. október 5-én a Boldog Iskola címátadó és szakmai nap keretében vettük át a Boldog Iskola címet igazoló oklevelet.

 

„A program kiemelt küldetése, hogy a pozitív pszichológia eredményeire építve adjon ötleteket és módszertani segítséget a boldogságra való képesség fejlesztéséhez az iskolás korosztály számára.”
A szakmai nap kiemelt vendégei közül meghallgathattuk Prof. Dr. Bagdy Emőke a Boldogságprogram fővédnöke és a Boldogásóra könyvek társszerzőjének előadását, valamint Prof. Oláh Attila a Boldogság Intézet tudományos szaktanácsadóját, az ELTE Pozitív Pszichológiga Kutató csoport vezetőjét.

 

A szakmai nap keretében továbbá 8 pedagógus élménybeszámolóit, akik már 1 vagy 2 éve tartanak boldogságórákat intézményeikben. Boldogságórát ma már több mint 4400 iskolai csoportban tartanak több mint 80.000 gyerek bevonásával. „Hazánkon kívül idén szeptembertől további 6 ország iskolái (Szlovákia, Románia, Ukrajna, Szerbia, Horvátország, Ausztria) is becsatlakoztak a magyar szakemberek által megalkotott személyiségfejlesztő gyerek programunkba, így már 100.000 gyermek számára elérhetőek a személyiségfejlesztő Boldogságórák.”

 

Intézményünkben 3 tanulói csoportban, -az 1-2., 4. és 7. osztályban- tartunk az idei tanévtől Boldogságórákat, melyekkel igyekszünk a tanulóink személyiségfejlődését támogatni.

 

A galériához kattintson a képre!

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.