VÁROSUNK

Lelki nap10

2017. december 9-én, szombaton rendezték meg a Marcali Egyházközség ádventi Lelki Napját. 13 órától először az alsó tagozatos hittanos gyermekeknek, majd 14 órától pedig a felsősöknek tartott előadást Papp Szabolcs somogysámsoni plébániai kormányzó az X-házban.

 

A karácsonyra való lelki felkészítés részeként a gyermekek elvégezték szentgyónásukat is Papp Szabolcs, illetve Németh József kéthelyi plébános közreműködésével. Ezt követően már a felnőttek végezhették el gyónásukat a Gyümölcsoltó Boldogasszony plébániatemplomban. Majd 17.30 órától lelkigyakorlatos szentmise következett Kiss Iván c. prépost, esperes-plébános celebrálásával. A szentbeszédet Papp Szabolcs atya tartotta.

 

Írta és fotók: Kiss Kálmán

 

A galériához kattintson a képre!

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.