december 6

Megjött a Mikulás! Balatonmáriafürdőre is!

Megjött a Mikulás az Önkormányzat által rendezett "Mikulás-Partyra" a Vár Üzletházhoz. A rendezvényen a gyermekek rövid verssel, énekkel köszöntötték a díszvendéget, majd elmondták kívánságaikat és zárásként egy nagyot buliztak! Kérem nézzék meg a képeket.

december 6

"LEGYEN GAZDAG KARÁCSONYUNK!"

A Polgámesteri Hivatal "LEGYEN GAZDAG KARÁCSONYUNK!" jótékonysági gyűjtést szervezett Marcali Óvodáinak támogatására. A felajánlott tárgyak 2007. december 6. és 2007. december 9. között kerülnek kiállításra a Művelődési Házban, melyekért a kihelyezett perselyekbe örömmel fogadják a jótékony felajánlásokat! Az Önök segítségével így összegyűjtött teljes összeget Marcali óvodáinak ajánlják fel! A Vásár megkezdődött, kérem látogassanak el és adományaikkal segítsék a gyermekeket!

december 6

"Nyertes pályázat"

Marcali város első 2007-2013 között megvalósuló Uniós finanszírozású nyertes pályázata. A Dél-dunántúli Regionális Fejlesztési Ügynökség Kht. értesítése alapján tájékoztatom a város lakosságát, hogy az Új Magyarország Fejlesztési Terv Dél- Dunántúli Operatív Program támogatási rendszeréhez benyújtott "Marcali - Boronka közötti kerékpárút építése" című pályázat 87.296.530 Ft összegű, a beruházás bruttó költségéhez viszonyítva 90 %-os támogatást nyert. Az elnyert vissza nem térítendő támogatás biztosítja, hogy a kerékpárút 2008. év végére 97 millió forintos összköltséggel elkészül.

Dr. Sütő László polgármester

www.marcali.hu

Korábban >>>>


 


Keresés a Matcali Portál tartalmában