Városunk

kozerdekuTisztelt Lakosság!

Értesítem Önöket, hogy a fogászati rendelések (dr. Kutasi Judit, dr. Czike Izabella és dr. Farkas Tímea) átköltözés miatt határozatlan ideig szünetelnek, ezért kérjük szíves megértésüket és türelmüket.

Tájékoztatom Önöket, hogy az adott körzetek helyettesítése az alábbi helyeken elérhető:

Dr. Czike Izabella: Dr. Wórum Mariann Kéthely fogorvosi rendelő Tel.: 339-500
Kutasi-Dent Bt. (Dr. Kutasi Judit, dr. Farkas Tímea):
Dr. Kozsár Mária Öreglak fogorvosi rendelő Tel: 30/327-55-49

A fent említett fogorvosi rendelések Marcaliban történő ismételt megkezdéséről a későbbiekben tájékozatom Önöket.

Dr. Sütő László
polgármester

Aktuális időjárás

Marcali

Részben felhős

Páratartalom: 76%

Szél: 3.22 km/h

• 29 Aug 2015

31°C 17°C

• 30 Aug 2015

34°C 16°C

Keresés a tartalomban...

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Széchenyi u. 25.
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítvás éve: 2000.

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?

Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.