„Együtt az alapszolgáltatások fejlesztéséért

Írta: Hámos Zsuzsanna
Megjelent: 2013. november 04. Hétfő, 17:48

2013. 10. 30-án került megrendezésre a TÁMOP-5.4.9.-11/1 projekt keretében a Marcali Kistérségi Többcélú Társulás „Együtt az alapszolgáltatások fejlesztéséért" című nyitókonferenciája.

DSC9956

A konferencián Hartal Katalin, a projekt szakmai vezetője, továbbá Pápai Ibolya és Hámos Zsuzsanna szakmai asszisztensek tartottak előadást a pályázat céljaival, megvalósításával kapcsolatban.

A projekt 2013. 07. 01 – 2014. 12. 31. között kerül megvalósításra, célja a kistérség 15 településén (Marcali, Kelevíz, Balatonújlak, Sávoly, Főnyed, Szegerdő, Szőkedencs, Nagyszakácsi, Somogysámson, Somogyzsitfa, Csákány, Táska, Somogyfajsz, Pusztakovácsi, Libickozma) a szociális- és gyermekjóléti alapellátások fejlesztése, működési hatékonyságának javítása. Célcsoportja a 14 éven aluli gyermeket nevelők, a 65 éven felüli lakosok és a szociális szakemberek. A projekt elemei a szükségletfelmérés, a lakossági tájékoztatók tartása, a szakemberek számára képzés, szervezetfejlesztés, szupervízió, módszertani eszköztár készítése, új-közös dokumentációs rendszer-, interaktív kommunikáció kialakítása.

{besps}2013/2013-11-04-17-45-40{/besps}