Kezdőlap

P1030804aA költészet napján iskolánkat négy versmondó és egy háromfős csapat képviselte Balatonszárszón a József Attila versmondó versenyen. Gadácsi Norbert 5.a osztályos tanuló Somogy megye első helyezettjeként továbbjutott a szombati veszprémi dunántúli fordulóra.

Iskolánk 6.a osztályos tanulói Csukás István 75. születésnapjára szervezett irodalmi vetélkedőn második helyezést szereztek. Csapattagok: Borsos Bence, Jobbágy Noémi, Máté Patrik. Ezen a napon az iskola diákjai közösen készített tablóval emlékeztek a versünnepre, József Attila születésnapjára. Minden osztály a maga választotta vershez, versrészlethez illusztrációt készített, ezzel járult hozzá a verses kiállításhoz. A 19 vershez, rajzhoz a játékos kedvű versbarátok feladatokat is kaptak. 

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.