Kezdőlap

20110412-141707-BLS_4349Ma rendezték meg Csurgón a harmadik korcsoportos leány kézilabda Diákolimpia Megyei Döntőjét. Leányaink a Nagyatád ellen kezdtek kora délelőtt, egy izgalmas mérkőzésen 8-7 arányban győztünk. Következett a Berzence, 13-3 arányban győztünk. Végül a Balatonszárszót 29-5 arányban győztük le. Maradt a döntő mérkőzés ismét a Nagyatád ellen. Hatalmas csatában, egy fordulatos mérkőzésen 14-12 arányban nyertünk. Megnyertük a Megyei Döntőt, és ezzel kvalifikáltuk magunkat az Országos Elődöntőbe.

A Diáksport Szövetség jelenlévő illetékese elmondta, ebben a tanévben Somogy megye rendezheti az Országos Elődöntőt ebben a korosztályban. Tehát ha Marcali elvállalja a lebonyolítást nálunk lesz, az a négycsapatos torna ahol eldől, kijut be a nyolccsapatos Országos Döntőbe. Mivel egynapos a torna, és szállást nem kell biztosítani, a Diákszövetség viseli a költségek nagy részét, jó esélyt látok arra, hogy hazai pályán bíztassuk leányainkat.

Ma bebizonyosodott, hogy a csapat CSAPATTÁ kovácsolódott! Ez volt az a plusz, amivel megnyerték a mai tornát a lányok! Külön öröm számomra, hogy városunk mindkét iskolájából vannak játékosok a CSAPATBAN!

A CSAPAT: Bán Farkas Dorottya (Mikszáth), Buzás Dorottya (Noszlopy), Frányó Virág (Mikszáth), Gerencsér Titanilla(Noszlopy), Horváth Fanni (Noszlopy), Horváth Mirella (Noszlopy), Jancsek Zsófia (Mikszáth), Kovács Fanni (Mikszáth),Kuti Bettina (Mikszáth), Németh Zsófia (Mikszáth), Sándor Melitta (Mikszáth), Sárvári Kinga (Noszlopy).

Aranyérmes lett a Marcali, ezüstérmes a Nagyatád és bronzérmes Csurgó. Gratulálok!

Gratulálok lányok! Gratulálok Pék Evi! Nagyszerű eredményt értetek el, és nagyon bíztató ez Városunk kézilabda utánpótlása számára! 

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.