Kezdőlap

DSCF8176A Boronkai Hagyományőrző és Íjász Egyesület 2011. december 10-én tartotta az évzáró összejövetelét Boronkán a Kultúrházban. A rendezvényre az egyesület meghívta azokat is, akik 2011-ben támogatták egyesületünket, hogy egy kötetlen, hangulatos estével és egy finom vacsorával köszönje meg segítségüket.

Egyesületünk sikeres éven van túl, hiszen több városi és vidéki rendezvényen megjelent, ott sikerrel tartott bemutatót, illetve segített az íjászat alapjainak megismerésében. A sport eredmények elérésében is jeleskedett csapatunk, hiszen tagjai 2011-ben 30 arany, 16 ezüst és 10 bronzérmet szereztek versenyeken, valamint 1fő HDH-IAA 3D Európa Bajnokságon 6. helyezést ért el, továbbá 3D szakágban 1 fő, Történelmi szakágban 2 fő ért el év végére (tehát 2012-re vonatkozóan) minősítést.

Egyesületünk nevében szeretném megköszönni – bízva a további sikeres együttműködésben – azok hozzáállását – név szerint kiemelve – akik az év során segítettek minket:

- Bartis László

- Csemege Sütöde

- Gerencsér Árpád

- Horváth Miklós

- Industrie Elektrik

- Kelevéz László

- Király Fivérek

- Marcali Város Önkormányzata

- Marika ABC

- Palmetta Hagyományőrző Egyesület

- Vilmos Kályha Kft.

- Ziehl Abegg Kft.

(a galéria kis képekre kattintva érhető el)

{module [99]}

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.