SPR_4921Egy küzdelmes, nagyon fordulatos, jó mérkőzést játszott felnőtt csapatunk tegnap este a bajnoki címre aspiráló Mohács ellen. A félidőben döntetlen volt az állás, és a mérkőzés utolsó 7-8 percét kivéve teljesen egyenrangú mérkőzést játszottunk.

A legvégére fizikailag és idegileg is elfáradtunk … megítélésem szerint. Csapatunk nagyszerűen küzdött, és kiválóan teljesített a rendkívül ambiciózus, motivált Mohács ellen. Mi is nagyon akartuk a sikert, sajnos nem sikerült a bravúr … kétszer is felzárkóztunk, és nagyon közel volt győzelem. Eredmény: Marcali VSZSE - Mohács TE 25-30 (15-15). A következő két fordulóban nagyon nehéz ellenfelekkel játszunk … először a Győri Audi ETO KC II (04.30), majd az FTC (05.08). Legközelebb itthon május 14 –én a Nagykanizsai Izzó SE ellen játszunk.