Kezdőlap

futball-90Hétfőn újabb fordulót rendeztek a KÉK TÓ- Öregfiúk bajnokságban. Városunk Öregfiúk csapata Balatonföldvár csapatát látta vendégül. Hát a mérkőzés nem úgy kezdődőtt ahogy szerettük volna hiszen Földvár csapata az utolsó egymás elleni mérkőzés óta /az ottani eredmény 8-0 volt a javunkra/ megerősödött és az első félidő 30 -ik percéig legázoltak bennünket és 3-0 vezetést szereztek.

Nekünk is voltak szórványos támadásaink de azt hatástalanították a védők, vagy mi hagytuk ki őket. A félidő vége előtt BOGDÁN SÁNDOR távoli lövésébe ért bele CZURRING NORBERT és a labda a kapu jobb oldalában kötött ki, így a félidő 1-3 eredménnyel zárult. A második félidőt mi kezdtük és nem tudom mitől /lehet a félidőben ivott ásványviztöl/ de kezdés után 30 másodperccel MAGYAR NORBERT talált a Földvár kapujába, 2-3. Ez a gól törte meg Földvár csapatát mert bár voltak ellentámadásaik de védőink szorosabb ember fogásának köszönhetően nem jutottak el a kapunkig. Nem úgy mi, a csapat szenzációs hajrával és MAGYAR NORBERT újabb 2 góljának köszönhetően végül sikerült a rájátszás és a bajnokság utolsó mérkőzését megnyernünk,

Ezzel a győzelemmel a csapatunk megszerezte a csoportunk 1. helyezését és a bajnokság 7. helyét.

23

Öregfiúk foci legközelebb augusztus közepe fele lesz ha újra indul a bajnokság köszönöm az eddigi figyelmüket. HAJRÁ MARCALI !!!!!!!!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!

Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.