Kezdőlap

IMG_5612-100Idén immár hatodik alkalommal bontottunk vitorlát Balatonmárián 9+ 5 tagú csapatunkkal Joó Tamás tanár úr gyönyörű hajóján a Golden Lionon, illetve Veres Sándor Jóreménység o nevű fürge vitorlásán. Ezen a mindig más, de minden évben nagy élményt nyújtó vitorlázáson azok a Mikszáthos gyerekek vehetnek részt, akik az iskolánk által meghirdetett Balaton-pályázaton festményekkel, rajzokkal, fotókkal, novellával, tájleírással vagy akár verssel mutatják meg a Balaton ezernyi arcát. Az idei évben is szép számmal készültek pályaművek, melyek megtekinthetők iskolánk zsibongójában, a könyvtár „Így írunk mi” falán illetve a Mikszáth honlapján.  Képek!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.