Kezdőlap

P1150958A Szülői Munkaközösség, az Óvoda Nevelőtestülete és dolgozói finanszírozásával, végre új játékok kerülhettek a Tündérliget Óvoda udvarára is! A Kicsik nagy örömmel vették birtokba az új kisvonatot, hajót, lépegetőt! A fél milliós beruházást az elmúlt évek óvoda báljai, és a papírgyűjtésekből befolyt összeg tette lehetővé! Köszönetünket fejezzük ki, a Szülői Munkaközösségnek, az óvoda dolgozóinak, és a játékokat gyártó, és beépítő BEZI Játszótér 2006. KFT. munkatársainak, hogy szebbé varázsolhattuk óvodánk udvarát a gyermekek számára! A mai nap, -sétájuk során óvodánk mellett elhaladva -vendégségbe hívtuk a Bóbita Óvoda Katica csoportját, akik szintén örömmel játszottak gyermekeinkkel az óvoda udvarán! A képek, -magukért beszélnek! Képek

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.