Kezdőlap

furdoMa kora délután felkerestem Czimmerman Árpádot a Marcali Városi Fürdő és Szabadidőközpont vezetőjét és a szezonkezdetről, valamint a kiemelt nyári rendezvényeikről kérdeztem. Az Igazgató Úr elmondta: jól indul a szezon, már az iskolai szünet előtt is sokan keresték fel a Fürdőt, de a szünet kezdete óta a napi 600 látogató sem ritka. Szeretik a Marcaliak a Fürdőt annak szolgáltatásit, és tegyük hozzá az árait. Még a Marcali Kártya kedvezményt figyelmen kívül hagyva is, az egyik legjobb ár/szolgáltatást nyújtó fürdő a mienk.

Több nagyszabású sportversenynek is házigazdái lesznek ezen a nyáron is.  Most szombaton a Somogy Megyei Strandröplabda Bajnoksággal kezdődnek a szabadtéri sportesemények. Férfi, női, és vegyes páros kategóriákban 3 pályán zajlanak majd a mérkőzések.

 Egyúttal ez a hétvége egy jó próba lesz a Fürdő dolgozóinak, mert június 30 tól Július 3-ig Marcaliban rendezik meg az Országos Bajnokság egyik kvalifikációs tornáját ( A kategóriás verseny!) az U19 fiú. lány valamint női és férfikategóriákban. 30-40 kiváló páros lesz a Fürdő vendége.  A döntőt a DIGI TV egyenesben közvetíti, és a Rádió 1  adó folyamatos tudósítással jelentkezik a helyszínről, és egy nap kitelepül a Fürdőnkbe! Nagy média nyilvánosságot kap városunk.

Július 16.-án városunkban rendezik meg az Országos Vizi mentő Bajnokságot! Már pénteken készülnek a versenyzők, de a verseny szombaton kerül lebonyolításra. Ugyanezen a napon a családi napot rendez a  Sole-Mizo Zrt. Marcali gyára Szabadidő Központban.

Július 23 és 24 a strandkézilabda torna időpontja. Ezen a tornán már elindul a Marcali VSZSE ujjászervezett női kézilabda csapata.

Augusztus 13 –án rendezik meg a Fürdő Fesztivált, és a Hagyományőrző Tűzoltó Találkozót, ez utóbbi már a harmadik alkalommal lesz a Fürdőben.

Augusztus 27 –én Zala, Veszprém és Somogy megye rendezi meg a strandröplabda szezonzáróját a Fürdőben.

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.