Mikulás járt a somogyszentpáli óvodában is.
Írta: Borsos Bence
Megjelent: 2011. december 07. Szerda, 20:18
A mi ovinkba is ellátogatott a Mikulás. Már napok óta izgatottan várták a gyerekek a jó öreg Mikulást. Verssel, énekkel készültek, valamint mindenki rajzolt neki valami kedveset. A Szentpál Zrt. vezetőségének köszönjük, hogy adományukból hifi berendezés, mesekirakók, csokimikulás, szaloncukor, mogyoró és egyéb rágcsálnivaló került a Mikulás puttonyába. Nagyon vidám és hangulatos délelőttöt töltöttek a gyerekek a Mikulással.
{module [99]}
Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355