Diabetes délután …
Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2012. december 10. Hétfő, 18:14
Ma kora délután a Marcali Városi Kórház ebédlőjében diabetes délutánt tartottak. A megjelent érdeklődőknek dr. Tihanyi Margit diabetológus szakorvos tartott előadást. A programon hagyományosan étel bemutató is volt, ahol megismerhették a betegek a diétás étrendet, illetve az ételek elkészítésének módját is.
{gallery watermark=1 watermark:position=se watermark:x=10 watermark:y=10}2012-12-10-18-13-28{/gallery}
{module [99]}
Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355