Fő tartalom átugrása

Leány Kézilabda Diákolimpia, megyei elődöntő ...

Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2011. március 17. Csütörtök, 19:49

Ma rendezték meg a IV. korcsoportos lányok kézlabda Diákolimpiai Bajnokságának egyik megyei elődöntőjét Marcaliban, a Városi Sportcsarnokban. Holnap Csurgón lesz a másik elődöntő. A tét a megyei döntőbe jutás. A két elődöntőből az első három helyezett csapatok jutnak be a március 24-én Marcaliban lebonyolításra kerülő Somogy megyei Döntőbe. A megyei győztes az Országos elődöntők egyik négyes csoportjába kerül. Ma Balatonszemes, Berzence, Kadarkút volt az ellenfele a lányainknak. Pontveszteség nélkül első helyen tovább jutott csapatunk. Második lett az egyre jobb Balatonszemes, harmadik pedig a nagyon motivált Berzence csapata.{gallery}2011-03-17-16-00{/gallery}


Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355
Sport - Legfrissebb
Városunk - legfrissebb
Közelben - Legfrissebb
Interjúk - Legfrissebb
Kék hírek - Legfrissebb
Kultúra - Legfrissebb
MTI - Legfrissebb
Közérdekű - Legfrissebb