Elbontották a toronydarut …
Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2011. július 09. Szombat, 16:51
Aki ma a Fürdőnél járt vagy az útról felnézett az épülő száloda felé egy másik darugémet is láthatott. Az a daru dolgozott, épen elbontotta a több hónapja munkátlan toronydarut. Látszólag ez nem jó jel a szálloda építkezése szempontjából, de a valóságban a helyzet fordított.
Nem hivatalos információim szerint a beruházó magáncég megkapta a továbblépéshez szükséges hitelt. Azt gondolom most már útban volt az elárvult toronydaru.

{module [99]}
Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355