Ezüstérmes lett a Marcali ….
Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2011. július 24. Vasárnap, 05:26
Másodikak lettünk, de egész nap jól játszottunk! A csapat jókedvvel és motiváltan mérkőzött. A döntőben az utolsó percekben nem volt szerencsénk …. Nyert a nyert a Sand-Wich ( Nagyatád-Pécs). Gratulálok a csapatunknak! A torna nagyszerűen sikerült! Jövőre újra ugyanitt! OVB Strandkézilabda Nemzeti Bajnokság Marcali kvalifikáció végeredmény: Nők!
{module [99]}
Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355