MARCALI VFC - LÁBOD MEDOSZ SE 1-3 (0-3)
Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2011. augusztus 27. Szombat, 19:05
A Lábodnak lerobbant a busza ezért 25-30 perc késéssel kezdődött már az ifi mérkőzés is. A felnőtt meccsnek most lett vége. Sajnos kikaptunk. A Lábod a múlthéten kikapott 3-1 arányban a Somogyvártól most megszerezte első győzelmét. Sajnos a nekünk nem sikerült. Szeptember 4 –én Balatonkeresztúron lesz a következő forduló.
(a galéria kis képekre kattintva érhető el)Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355