Halálos buszbaleset a 21-es főúton Nógrád megyében
Írta: mti
Megjelent: 2011. szeptember 05. Hétfő, 07:59
Salgótarján, 2011. szeptember 5., hétfő (MTI) - Egy ember meghalt, 21-en megsérültek, amikor árokba borult egy menetrend szerinti autóbusz Nógrád megyében Szurdokpüspöki és Jobbágyi között hétfőn - közölte a megyei rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel. A balesetet a jelenlegi adatok szerint az okozta, hogy a busz vaddal ütközött - mondta Dankóné Nagy Éva. A Salgótarjánból Budapestre tartó menetrend szerinti autóbusz az ütközés következtében árokba hajtott, és felborult. Egy ember a helyszínen életét vesztette, 21-en megsérültek. A baleset körülményeit a főkapitányság közlekedésrendészeti osztálya vizsgálja - mondta a szóvivő.
Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355