Mesztegnyő - Barcs 24-18 ...
Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2011. április 03. Vasárnap, 18:11
Itthon játszott a Mesztegnyő NB III –as női kézilabda csapata. A Barcs gárdáját fogadta ma délelőtt Mesztegnyőn az Iskola pályáján. Győzött a Mesztegnyő a sereghajtó Barcs ellen,félidőben 12-7. A "kötelező" győzelem mindig nehéz, ez is az volt, ahogyan Ősz János a csapat edzője fogalmazott. Kiemelte a hazai csapatból Teleki Andreát, aki egymaga 11 góllal járult hozzá a csapat győzelméhez. A mesztegnyői csapat április 24 -én Kézilabdás Bált rendez. Szerettel várnak minden sportbarátot. Felép a kaposvári MEGAROX Társulat!
Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355