PTE-PEAC - Marcali VSZSE Serdülő 20-30 (6-16)
Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2011. szeptember 15. Csütörtök, 22:12
Az OSB alapszakaszának második mérkőzését játszottuk ma koraeste Pécsen. Leányaink magabiztos játékkal, legyőzték a házigazda Pécsieket. Ellenfelünk az elmúlt szezonban az OSB felsőházi rájátszásában a hatodik helyen végzett. Nekünk akkor nem sikerült bejutnunk a felsőházba, ezért is gondolom, hogy egy értékes győzelmet aratott csapatunk! Gratulálok lányok! Hajrá Marcali!
Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355