Kiégett egy autóbusz Sármelléken
Írta: mti
Megjelent: 2011. szeptember 19. Hétfő, 11:37
Kiégett autóbusz Sármelléken. Az egyébként munkásokat szállító, de még üresen közlekedő autóbusz a település központjában lévő buszmegállóban állt, amikor az egyik várakozó utas jelezte a sofőrnek, hogy füstöl a jármű hátulja. A gyorsan, több méterre felcsapó lángokat a jármű vezetője poroltóval próbálta megfékezni, de nem járt sikerrel. Személyi sérülés nem történt. MTI Fotó: Varga György
![]() |
Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355
