Fő tartalom átugrása

Szép kora ősz...

Írta: koponyeg.hu
Megjelent: 2011. szeptember 29. Csütörtök, 02:59

koponyeg_oszCsütörtökön ismét hűvös reggelre ébredünk: 3 és 11 fok közé süllyedhet a hőmérő higanyszála. Fátyolfelhős lesz az ég, szűrt napsütéssel. Csapadék nem alakul ki. Délutánra 23 és 26 fok közé melegszik a levegő. Front továbbra sincs felettünk. A közlekedés időjárási feltételei is jók lesznek. Pénteken és a hétvégén ragyogóan napos, száraz, igen kellemes időjárásra van kilátás, szabadtéri programokat, szüretelést, kirándulást, sportolást bátran tervezzünk. Eső nem lesz. A szép idő legalább jövő hét csütörtökig kitart...


Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355
Sport - Legfrissebb
Városunk - legfrissebb
Közelben - Legfrissebb
Interjúk - Legfrissebb
Kék hírek - Legfrissebb
Kultúra - Legfrissebb
MTI - Legfrissebb
Közérdekű - Legfrissebb