Fő tartalom átugrása

Siker az Országos Erdészeti Versenyen Piliscsabán

Írta: Huszti Gábor
Megjelent: 2011. október 20. Csütörtök, 11:12

C360_2011-10-13_13-06-55-100A Széchenyi Zsigmond Szakközép-és Szakiskola erdésztechnikus tanulói 2011. október 12-13-14-én vettek részt a Dr. Szepesi László Erdészeti Gépész Országos Versenyen. A Vidékfejlesztési Minisztérium hivatalos versenynaptárában meghirdetett rendezvényen a tanulóknak írásbeli, szóbeli és gyakorlati vizsgatevékenységből kellett számot adni tudásukról.

Egyéniben II. és két IV. helyezést, csapat összetett gyakorlatban I., az összetett csapatversenyben 4. helyezést értünk el. A versenyen 8 csapat vett részt az ország összes erdészképzést folytató intézményeiből. A versenybizottság elnöke Dr. Horváth Béla külön gratulált a szőcsényi csapatnaka gyakorlati versenyszám megnyeréséért.

A csapat tagjai: Benczés Márton, Horváth Áron, Tamás Zoltán 14/A osztályos tanulók.

(a galéria kis képekre kattintva érhető el)


Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355
Sport - Legfrissebb
Városunk - legfrissebb
Közelben - Legfrissebb
Interjúk - Legfrissebb
Kék hírek - Legfrissebb
Kultúra - Legfrissebb
MTI - Legfrissebb
Közérdekű - Legfrissebb