Siker az Országos Erdészeti Versenyen Piliscsabán
A Széchenyi Zsigmond Szakközép-és Szakiskola erdésztechnikus tanulói 2011. október 12-13-14-én vettek részt a Dr. Szepesi László Erdészeti Gépész Országos Versenyen. A Vidékfejlesztési Minisztérium hivatalos versenynaptárában meghirdetett rendezvényen a tanulóknak írásbeli, szóbeli és gyakorlati vizsgatevékenységből kellett számot adni tudásukról.
Egyéniben II. és két IV. helyezést, csapat összetett gyakorlatban I., az összetett csapatversenyben 4. helyezést értünk el. A versenyen 8 csapat vett részt az ország összes erdészképzést folytató intézményeiből. A versenybizottság elnöke Dr. Horváth Béla külön gratulált a szőcsényi csapatnaka gyakorlati versenyszám megnyeréséért.
A csapat tagjai: Benczés Márton, Horváth Áron, Tamás Zoltán 14/A osztályos tanulók.
(a galéria kis képekre kattintva érhető el)Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355




