Bombariadó miatt épületeket ürítenek ki Pécsen
Írta: mti
Megjelent: 2011. november 03. Csütörtök, 16:13
Pécs, 2011. november 3. Rendőrautók állnak a pécsi Árkád bevásárlóközpont előtt, amelyet bombariadó miatt kiürítettek. A fenyegetőzéssel kapcsolatos nyomozásba a Terrorelhárítási Központ (TEK) is bekapcsolódott. A pécsi tűzoltóság ügyeletére telefonon bejelentés érkezett, amely szerint délután bomba robban egy belvárosi bevásárlóközpontnál, a bíróságnál, az ügyészségnél, valamint a Nemzeti Adó- és Vámhivatal épületeinél. MTI Fotó: Kálmándy Ferenc
![]() |
Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355
