Fő tartalom átugrása

Egyre hidegebb!

Írta: koponyeg.hu
Megjelent: 2011. november 09. Szerda, 05:34

koponyeg_oszSzerda reggelre erősen párássá válik a levegő, sűrű ködfoltok is kialakulhatnak. Napközben feloszlik a köd nagy része, de főleg nyugaton lehetnek tartósan ködös, ködfelhős tájak. Eső nem lesz. Reggel fagypont körül, délután 13 fok körül alakulhat a hőmérséklet. Front nem lesz felettünk. Reggel a csökkenő látástávolás, és a kisebb fagy miatt kell óvatosan vezetni. Csütörtökön hasonló időjárás valószínű: napsütés és köd jellemezheti a Kárpát-medence térségének időjárását. Még mindig maradhat a sokéves átlagnál több fokkal enyhébb idő. Péntektől aztán a megélénkülő keleti, északeleti széllel megkezdődik a hideg levegő beáramlása, fokozatosan lehűl a levegő. A hétvégétől már országszerte fagyos reggelekre, és nappal is hűvös időre készülhetünk, néhol +5 fok alatti maximumokkal...


Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355
Sport - Legfrissebb
Városunk - legfrissebb
Közelben - Legfrissebb
Interjúk - Legfrissebb
Kék hírek - Legfrissebb
Kultúra - Legfrissebb
MTI - Legfrissebb
Közérdekű - Legfrissebb