Fő tartalom átugrása

Korszerűsítették a debreceni villamosvonalat

Írta: mti
Megjelent: 2011. december 05. Hétfő, 12:55

Villamosra szállnak fel az utasok Debrecenben a Kossuth téren. Két hét csúszással, üzemkezdettől újra a teljes vonalon közlekednek a villamosok Debrecenben, miután a 2011. december 2-án megtartott próbajárat eredményes volt. Az 1-es és 2-es vonal közös szakaszán - a vasútállomástól a Péterfia utcáig - augusztus 20-a után állt le a villamosforgalom, amikor megkezdték a villamosok csomópontjának átépítését és a hozzá kapcsolódó műszaki munkákat, amelyek mára fejeződtek be. MTI Fotó: Czeglédi Zsolt

DEBRE20111205003

Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355
Sport - Legfrissebb
Városunk - legfrissebb
Közelben - Legfrissebb
Interjúk - Legfrissebb
Kék hírek - Legfrissebb
Kultúra - Legfrissebb
MTI - Legfrissebb
Közérdekű - Legfrissebb