Korszerűsítették a debreceni villamosvonalat
Írta: mti
Megjelent: 2011. december 05. Hétfő, 12:55
Villamosra szállnak fel az utasok Debrecenben a Kossuth téren. Két hét csúszással, üzemkezdettől újra a teljes vonalon közlekednek a villamosok Debrecenben, miután a 2011. december 2-án megtartott próbajárat eredményes volt. Az 1-es és 2-es vonal közös szakaszán - a vasútállomástól a Péterfia utcáig - augusztus 20-a után állt le a villamosforgalom, amikor megkezdték a villamosok csomópontjának átépítését és a hozzá kapcsolódó műszaki munkákat, amelyek mára fejeződtek be. MTI Fotó: Czeglédi Zsolt
![]() |
Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355
