Fő tartalom átugrása

Estétől nagy eső, majd holnap halmazállapot-váltás!

Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2011. december 16. Péntek, 04:12

koponyeg_telPénteken az átmeneti kevésbé felhős idő után nyugat felől ismét megvastagszik a felhőzet, és eleinte északon, majd egyre töbfelé kezdődik esőzés. Várhatóan az éjszakai órákban lesz a legintenzívebb a csapadékhullás, több helyen 10-30mm mennyiségű esőre van kilátás. A déli szél viharossá fokozódik. Erős melegfronti hatás valószínű. Ismét rosszak lesznek a közlekedés feltételei, vizes, csúszós útszakaszokra készülhetünk. Szombaton a szél ÉNy-i fordul és továbbra is viharos lesz, mellyel hideg levegő zúdul hazánk térségébe. Az esőt északnyugat felől havas eső, hó válthatja fel. 500-600 méter felett számíthatunk néhány cm-es megmaradó hóra. Napközben alig emelkedik a hőmérséklet, reggel és délután is 4 fok körüli értékeket mérhetünk. Vasárnap változóan, gyakran erősen felhős lesz az ég, elszórtan fordulhat elő zápor, hózápor. Hétfőn és kedden főleg délen és keleten alakulhat ki kisebb havazás, hózápor. Erős, olykor viharos lesz a szél, igazi téli idő ígérkezik...


Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355
Sport - Legfrissebb
Városunk - legfrissebb
Közelben - Legfrissebb
Interjúk - Legfrissebb
Kék hírek - Legfrissebb
Kultúra - Legfrissebb
MTI - Legfrissebb
Közérdekű - Legfrissebb