Fellobbant a negyedik gyertya lángja is …
Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2011. december 17. Szombat, 20:27
Ma az esti mise előtt advent negyedik vasárnapján fellobbant a negyedik gyertya lángja is. Dr. Sütő László városunk polgármestere és Kiss Iván c. prépost, esperes-plébános kísérte a lángot a Hősök terén elhelyezett adventi koszorúhoz. Az ünnepségen közreműködött a Calypso Kórus.
{module [99]}
Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355