Vezetett, pedig nem lett volna szabad
Írta: SMRFK Sajtószolgálat
Megjelent: 2012. január 05. Csütörtök, 13:15
"Járművezetés az eltiltás tartama alatt" szabálysértés elkövetésén érték tetten a rendőrök Kaposváron azt a 25 éves mezőcsokonyai férfit, aki egy BMW típusú gépkocsival közlekedett január 4-én este az Áchim András utcában. Az intézkedés során a járőrök megállapították, hogy a férfit a Kaposvári Rendőrkapitányság 2012. március végéig eltiltotta a járművezetéstől, ezért őt előállították, majd szabálysértési őrizetbe vették.
Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355