Edző meccs a csarnokban …
Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2012. január 18. Szerda, 19:11

A Balaton KC, a balatonkeresztúri Festetics Kristóf Általános Iskola leány kézilabda csapatának vezetője, Horváth Zoltán kérte az edzőmérkőzés lehetőségét a VSZSE utánpótlásától. A Balaton KC a kisiskolák számára kiírt Diákolimpiai, és a megyei Diákolimpiai megmérettetésre készül a harmadik korcsoportos csapatával.
(a galéria kis képekre kattintva érhető el)Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355