Papírgyűjtés a Noszlopyban...
Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2011. április 18. Hétfő, 20:11
Egész évben gyűjtik otthon a gyerekek reggeltől gyűjtötték a papírt, a Noszlopy Gáspár Általános és Alapfokú Művészetoktatási Iskolában - ahogyan ezt már sok éve teszik - a diákok, osztályközösségek. A szülők, nagyszülők is segítenek és Ők is gyűjtik a leadni valót. Ebben az évben a Saubermacher Kft. szállította el konténerben a mérlegelt mennyiséget.
Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355