E - napló ....
Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2012. február 09. Csütörtök, 11:46
A központi informatikai normatíva felét az iskolák irodai, adminisztrációs munkára kell fordítani. (E-napló, tanulói nyilvántartás, eszközök nyilvántartása, órarend, hiányzások, tanórai anyagok, stb.)
Ebben a témában az AROMO programról tartott tájékoztatót és konzultációt GHIRA OLIVÉR a Mentor Kft. fejlesztési vezetője a Berzsenyi Dániel Gimnáziumban január 28-án. Pécsi Oszkár közoktatási szakértő, a TÁMOP 2.2.3. projekt szakmai vezetője által szervezett programon Marcali és a környékbeli települések oktatási intézményeinek képviselői (rendszergazdák, intézmények vezetőségének tagjai) vettek részt.
(a galéria kis képekre kattintva érhető el)Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355