Tűzoltóautó vitte a beteghez a mentőorvost
Írta: SM Katasztrófavédelmi Igazgatóság
Megjelent: 2012. február 15. Szerda, 18:07
Szerdán kora délután érkezett a jelzés a kaposvári hivatásos tűzoltóság ügyeletére, hogy a harminc centiméteres hóban elakadt egy beteghez tartó mentőautó Kaposváron az Ivánfahegyalja utca végén. A tűzoltók terepjáróval vitték a mentőorvost a cukorbeteg személyhez, akit a helyszínen elláttak.
![]() |
Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355
