Jeges vízből mentettek a tűzoltók
Írta: SM Katasztrófavédelmi Igazgatóság
Megjelent: 2012. február 16. Csütörtök, 15:26
A Balatonmáriafürdőnél található Nyugati-övcsatorna jeges vízébe esett egy kutya csütörtökön reggel. Az állat mentéséhez a marcali tűzoltókat riasztották. A golden retriever fajtájú kutyát búvárruhába öltözött tűzoltó mentette ki dugólétra és kötél segítségével, akit társai a partról kötéllel biztosították. A tulajdonos megérkezéséig a tűzoltóautóban helyezték el a riadt, fagyos víztől remegő állatot. Fotók: Marcali HTP
{gallery}2012-02-16-15-27{/gallery}
Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355