Fő tartalom átugrása

Gyerekkosárlabda … mind a kettőt megnyertük!

Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2012. április 28. Szombat, 13:16

SPR_7071Ma délelőtt történt meg az a „csoda" hogy végre itthon játszhattak a gyerek kosarasaink. Sajnos rendszeresen Székesfehérváron rendezik a tornákat, állandóan mi utazunk ... Nem rajtunk múlik! Eddig egy alkalommal voltunk Siófokon és 5 alkalommal Székesfehérváron! És ha már itthon játszottunk, két győzelemmel örvendeztettek minket a fiúk! Gratulálok!

Tóvárosi Teknősök – Marcali Szürke Farkasok 5:83 (0-26, 2-22, (2:48) 8-18, 1-12)

Ivusza Ádám 4, Harcz Bence 4, Szilágyi Patrik 4, Németh Bence 11, Balogh Zoltán 17, Pajor Gergő 1, Németh Norbert 14, Czippán Máté 11, Szabó Bence 14, Palacskó Zsombor 3, Bojtor Barnabás -,

Fehérvári Vadcsikók – Marcali Szürke Farkasok 45:50 (11-10, 14-8, (25:18) 4-17, 11-10)

Ivusza Ádám 4, Harcz Bence 1, Szilágyi Patrik 4, Németh Bence 5, Balogh Zoltán 5, Pajor Gergő -, Németh Norbert 17, Czippán Máté 7, Szabó Bence 4, Palacskó Zsombor 2, Bojtor Barnabás 1,

Edző: Balogh Viktória

(a galéria kis képekre kattintva érhető el)

{module [99]}


Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355
Sport - Legfrissebb
Városunk - legfrissebb
Közelben - Legfrissebb
Interjúk - Legfrissebb
Kék hírek - Legfrissebb
Kultúra - Legfrissebb
MTI - Legfrissebb
Közérdekű - Legfrissebb