Elballagtak a Szakiban …
Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2011. április 30. Szombat, 17:55
Ma délelőtt volt a Marcali Szakképző Iskolában a ballagás. Két végzős osztály egy szakközépiskolás és egy szakképzős (három szakma csoporttal: pék-cukrász, géplakatos és mezőgazdasági gépszerelő) osztály végzősei az időjárás miatt a tornateremben búcsúztak az Iskolától, tanáraiktól, nevelőiktől.
Ketten a tanulók közül már, mint „felszabadult” szakmunkások vettek részt az ünnepségen, hiszen nagyszerű eredményükkel a Szakma Kiváló Tanulója megmérettetésen megszerezték a szakmunkás bizonyítványukat! Nézzék meg Bogdán László nagyszerű képeit az eseményről! Köszönöm a segítséget!
(a galéria kis képekre kattintva érhető el)Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355