Fő tartalom átugrása

Diákolimpia … Marcali – Mohács 22-21 (13-11)

Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2012. június 01. Péntek, 13:57

SPR_3143kNem voltam oda az örömtől tegnap este, amikor megkaptam Balogh Bea SMS –t, hogy kik lesznek az ellenfeleink a csoportunkban. A sorsolásunk alapján nyugodt szívvel állíthatom, a nehezebb csoportba kerültünk. Annak pedig végkép nem örültem, hogy az örök „mumus" a Mohács lesz az első ellenfelünk.  Ők a városukban évtizedes munkával, építik az utánpótlást a női kézilabdában, nagyon sikeresen! Valószínűleg
nem csak nekem van „mohács fóbiám", hanem a csapatainknak is legyen az bármelyik korosztály.  A Mohács ellen győzni ... szóval az mindig egy nehéz ügy volt, és lesz!

A mérkőzés első félidejében csapatunk magabiztos játékával, 4 gólos előnyt szereztünk, ami a félidőre 2 gólra csökkent. A második félidőben „elidegeskedtük" a mérkőzést, ami ahhoz vezetett, hogy az utolsó percig kiélezett volt a meccs. De megérdemelt győzelmet arattunk. Egyébként mi voltunk a jobb csapat. Következik délután a Szombathely. Gratulálok lányok. HAJRÁ MARCALI!!!!!!

{gallery}2012-06-01-13-54{/gallery} (a galéria kis képekre kattintva érhető el)


Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355
Sport - Legfrissebb
Városunk - legfrissebb
Közelben - Legfrissebb
Interjúk - Legfrissebb
Kék hírek - Legfrissebb
Kultúra - Legfrissebb
MTI - Legfrissebb
Közérdekű - Legfrissebb