Kirándulással ünnepeltek a Berzsenyi Gimnázium pedagógusai - Pedagógusnap 1952 óta
Egy 1951-es minisztertanácsi határozat a pedagógusok munkájának társadalmi elismeréseként június első vasárnapját PEDAGÓGUSNAPnak nyilvánította. Bár megünneplése általában sokat veszített hivatalos jellegéből, itt Marcaliban az Önkormányzat még minden évben ünnepélyes keretek között köszöntötte, és köszönti a tanárait, óvónőit.
Emellett a tantestületek igénylik a további, könnyedebb együttléteket, hiszen a feszített munkatempó mellett alig marad idő beszélgetésekre. A gimnázium vezetése dolgozóit egy kirándulásra invitálta Pedagógusnap alkalmából. Bár az időjárás-előrejelzés nem kecsegtetett sok jóval, (egy rövid zápor ellenére) az edzettebbek két keréken, a kényelmesebb megoldást választók négy keréken jutottak el a gyótai pihenőhelyre.
Oktatás technikusunk, Gájer Szilárd által irányított közös főzés eredményét gyorsan sikerült eltüntetni az éhes gyomrokban, élveztük a gyönyörű környezetet, és nem utolsó sorban jókat beszélgettünk. Nem titok: leginkább az iskoláról. A pedagógusok márcsak ilyenek...
(a galéria kis képekre kattintva érhető el)Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355
























