Gyalogtúra Gyótára …
Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2012. június 25. Hétfő, 11:08
Tegnap a Nyárköszöntő program része volt a Gyóta-pusztai kirándulás. Nem csak a kerékpárosok túráztak, hanem Szaka Zsolt vezetésével egy csapat gyalog tette meg az utat érintve a zuhogót. A célba érkezést követően egy kis szalonna sütéssel pótolták az elhasznált kalóriákat, de a tekézéshez is kedvet kaptak. Hazafelé már busszal jöttek, hogy elérjék a Bernáth Háznál a programot. Köszönöm a képet!
{module [99]}
Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355