Fő tartalom átugrása

Áll már a nagysátor, megjöttek az Olaszok …

Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2012. június 27. Szerda, 17:35

VZA_3352

A volt alakuló téren a szokott helyen ma felállították a nagysátrat és összeállították a nagyszínpadot. Az öltözősátor is elkészült és az elektromos szakemberek is átadták a szükséges lecsatlakozásokat. megérkezett az első csoport, az Olasz táncosok voltak legfrissebbek. Mára várják még a Macedónokat, Bulgárokat. A Görögök most indultak, reggelre itt lesznek ... Szóval holnaptól Marcali ismét benépesül az Eurofolk Fesztivál vendégeivel. Holnap délelőtt a Künzelsau téren 10 órától már találkozhatnak a táncosokkal akik a megszokott módon egy kis bemutatóval hívják fel a közönség figyelmét a nagyszabású rendezvényre. A vidékről érkezőknek is ajánlom a piacteret parkolónak!

terkep_feszt-180

(a galéria kis képekre kattintva érhető el)

{module [99]}


Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355
Sport - Legfrissebb
Városunk - legfrissebb
Közelben - Legfrissebb
Interjúk - Legfrissebb
Kék hírek - Legfrissebb
Kultúra - Legfrissebb
MTI - Legfrissebb
Közérdekű - Legfrissebb