Döntött a FIFA: bevezetik az elektronikus gólbírót
Írta: hvg.hu
Megjelent: 2012. július 06. Péntek, 05:10
Jóváhagyta az elektronikus gólbíró bevezetését csütörtöki ülésén a FIFA szabályalkotó testülete, az IFAB. A FIFA közleménye szerint két cég pályázhat a videóbíró-technológia licenszének elnyerésére. A rendszert a decemberi klubvilágbajnokságon használhatják először Japánban és már igénybe vehetik a következő, Brazíliában tartandó focivébén is. Tovább!
Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355