Strandkézilabda világbajnokság Omán …
Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2012. július 09. Hétfő, 04:25
Korábban már hírt adtam róla, hogy Győri Ági a Marcali VSZSE kapusa Ománban a Strandkézilabda Világbajnokságon szerepel a Magyar Válogatottban.
Nos nagyon jól kezdett a magyar csapat! A magyar válogatott első ellenfele Lengyelország volt, este Szingapúr következett.
Mind a két mérkőzést megnyertük!
V. strandkézilabda-vb, Omán, Al Musannah Sportváros
B-csoport
Magyarország – Lengyelország 2-1 (6-7, 17-8, 7-6)
Brazília – Szingapúr 2-0 (28-0, 26-3)
Norvégia – Thaiföld 2-0 (12-7, 18-12)
Szingapúr – Magyarország 0-2 (5-24, 6-23)
Thaiföld – Brazília 0-2 (14-28, 15-28)
Lengyelország– Norvégia 0-2 (12-18, 11-18)
Következik ma a Brazilok és a Hollandok elleni mérkőzés! Hajrá Magyarok! Hajrá Ági!
Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355